هتل کلوسئوم باتومی >> کلیک کنید

برخی امکانات هتل:

استخر- پارکینگ – اینترنت- رستوران- اینترنت رایگان! فای در اتاقهای هتل در دسترس است و رایگان می باشد- بار- بوفه کودک- زمین تنیس-استخر- اتاق بازی

علاوه بر حضور پر رنگ این مجموعه در کنار دریای سیاه و دسترسی ایده آل به ساحل و آب، میهمانان هتل کولوسئوم مارینا این شانس را خواهند داشت تا سری به مرکز اسپا و سلامتی این مجموعه بزنند و تناسب اندام و آرامش خود را هر چه بیشتر از قبل حفظ نمایند. سونا، جکوزی، برگزاری کلاس های یوگا، باشگاه تناسب اندام و ارائه خدمات ماساژ از این دسته خدماتی هستند که در این بخش از هتل ارائه می شوند.

در مورد سایر خدمات قابل توجهی که توسط این مجموعه هتل لوکس در طول اقامت میهمانان در اختیارشان قرار داده می شود می توان به در اختیار داشتن زمین تنیس، ارائه اتاق های مجهز به امکانات وی آی پی، ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) به فرودگاه و دیگر قسمت های شهر باتومی به صورت رایگان، ارائه خدمات نگهداری از کودکان و همینطور ارائه سالن های مجهز به منظور برگزاری جلسات کاری و انواع جشن ها و مجالس اشاره نمود.

تفلیس پایتخت گرجستان و جواهری در این کشور است. این شهر با این که یکی از شهرهای بزرگ گرجستان است، هنوز حس کوچک و صمیمی بودن در آن احساس می‌شود. در واقع می‌توان تفلیس را به عنوان نمادی از فرهنگ، تاریخ و معماری گرجستان معرفی کرد. مناطق دیدنی تفلیس به اندازه‌ای زیبا هستند که هنگام سفر در این شهر گذر زمان احساس نمی‌شود. همه کسانی که به این شهر سفر کرده‌اند، همیشه از بازارها، خوردنی‌ها و نوشیدنی‌های این شهر تعریف می‌کنند.

سفری به یاد ماندنی

هتل-کلوسئوم-باتومی 88610002