هتل ماریوت تفلیس >> کلیک کنید

امکانات هتل:

اتاق های Deluxe این هتل 35 متر مربع است و شما می توانید راحتی و آرامش را در فضای خاص این اتاق تجربه کنید.

همۀ اتاق ها دارای سشوار، مینی بار، تلویزیون ماهواره ای، ارسال روزنامه بنا به درخواست، دسترسی به اینترنت، سیستم تهویه هوا، سرویس 24 ساعته اتاق، اتو و میز اتو رستوران و کافه Parnas در هتل واقع شده و شما می توانید در صورت تمایل از آن استفاده نمایید که برای صبحانه، ناهار و شام باز است.

همچنین رستوران دیگری در پاسیوی هتل وجود دارد که در مواقعی که هوا خوب است از آن استفاده می شود و نیز کافهای در لابی وجود دارد.

اتاق های هتل بسیار بزرگ هستند و با دکور کلاسیک تزیین شده اند. همه اتاق ها تلویزیون ال سی دی، ‏سیستم تهویه، گاوصندوق و روزنامه صبح دارند. اتاق های مخصوص برای افراد غیر سیگاری هم در ‏هتل در نظر گرفته شده است. ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏‏ ‏‏

اگر اتاق های درجه ‏executive‏ هتل را رزرو کنید علاوه بر امکانات لوکس اقامتی و صبحانه میتوانید ‏از ترانسفر فرودگاه، تنقلات ، نوشیدنی و شام هم به صورت رایگان میتوانید استفاده کنید.‏ ‏ ‏

شما میتوانید برنامه منظم ورزشی خود را در زمان اقامت در هتل هم ادامه دهید. سالن ورزش و سونای ‏هتل 24 ساعته آماده سرویس دهی میباشند.

تفلیس پایتخت گرجستان و جواهری در این کشور است. این شهر با این که یکی از شهرهای بزرگ گرجستان است، هنوز حس کوچک و صمیمی بودن در آن احساس می‌شود. در واقع می‌توان تفلیس را به عنوان نمادی از فرهنگ، تاریخ و معماری گرجستان معرفی کرد. مناطق دیدنی تفلیس به اندازه‌ای زیبا هستند که هنگام سفر در این شهر گذر زمان احساس نمی‌شود. همه کسانی که به این شهر سفر کرده‌اند، همیشه از بازارها، خوردنی‌ها و نوشیدنی‌های این شهر تعریف می‌کنند.

سفری به یادماندنی با اوتانا

هتل-ماریوت-تفلیس-88610002